top of page
1_4 OKLADKA UNI_1.jpg

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

Poznaj naszego Partnera

Gelerie venis Proxin

Nasza rodzinna firma rozwinęła się już w ogólnopolską markę, jednak dalej przyświeca nam ten sam cel. Od 30 lat jako Galerie Venis wzbogacamy polskie wnętrza i chcemy by Polakom mieszkało się po prostu lepiej. Zaprojektujemy i wykonamy pod klucz wnętrza industrialnego loftu w Browarach Warszawskich, przytulnej kawalerki w Poznaniu, domu z bali w Zakopanem czy apartamentu wakacyjnego w Trójmieście. Z pasją podchodzimy do wszystkich projektów i marzeń klientów, bo głęboko wierzymy, że to co nas otacza na co dzień promieniuje na całe nasze życie. Nasz zespół składa się z liderów branży, ale i młodych, wschodzących talentów środowiska architektonicznego – ludzi, którzy specjalizują się w tym by pomóc wykreować i przełożyć wizje na rzeczywistość. Aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami nasz team uczestniczy we wszystkich najważniejszych targach designu w Mediolanie, Paryżu, Bolonii i Walencji. Wyszukujemy i sprowadzamy produkty premium z całego świata, aby zapewnić naszym klientom dostęp do innowacyjnych materiałów najlepszej jakości. Mamy nadzieję, że doświadczenie i pasja naszego zespołu pomoże Państwu w stworzeniu idealnego wnętrza.

 

Anna i Cezary Czub, Założyciele Galerie Venis

PAKIETY WYKOŃCZENIOWE

K21_MARQUINA_BLACK_150x150_Cam2.jpg

GV DESIGN

GV Design to pakiet zawierający w sobie wszystkie usługi od projektu przygotowanego pod okiem naszych architektów, selekcji produktów po wykończenie przestrzeni w najwyższym standardzie. Kombinacja funkcjonalnych rozwiązań, wysokiej jakości materiałów i talentu naszych projektantów zapewni Państwu komfortową transformację mieszkania ze standardu deweloperskiego w dom marzeń. GV Design można personalizować dzięki szerokiemu spektrum produktów, które zostały wyselekcjonowane przez naszych specjalistów oraz rozszerzać o wybrane opcje premium. Ten pakiet wyróżnia się od innych pozycji na polskim rynku, gdyż zapewnia dostęp do najbardziej luksusowych marek na świecie. Ta forma współpracy zagwarantuje Państwu, że tworzenie wnętrza przyszłego mieszkania będzie niezwykłą, kreatywną przygodą.

GV_KITCHEN_PROXIN.jpg

GV KITCHEN

Kuchnia szyta na miarę! Razem z nami możesz również stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń kuchenną domu. Ta oferta to komplementacja pakietu GV Design. Dzięki niej wraz z naszymi najlepszymi architektami wnętrz będą mogli Państwo stworzyć kuchnię idealnie dopasowaną do własnego lifestyle’u. Asortyment oferowany przez Galerie Venis zagwarantuje prestiżowe wykończenie pełnej zabudowy kuchennej i wykreuje perfekcyjną przestrzeń. W zależności, czy marzą Państwo o minimalistycznym, nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzu, czy eleganckiej, ale ciepłej kuchni do rodzinnego gotowania – dzięki tej ofercie każdy efekt jest do osiągnięcia.

GV_FREESTYLE.png

GV FREESTYLE

Swoboda, otwartość na kreatywność i brak ograniczeń.  To rozwiązanie, które będzie idealne dla osób, które stawiają na nieszablonowość i pełną personalizację projektu. GV Freestyle to forma współpracy, która na piedestale stawia indywidulane podejście do klienta. Ta oferta, tak jak wszystkie inne zakłada wykonanie projektu, prac wykończeniowych, zadbanie o transport i logistykę materiałów, a nawet zapewnia nadzór nad inwestycją. Decydując się na GV Freestyle mogą Państwo korzystać bez ograniczeń z pełnej oferty materiałów wykończeniowych Galerii Venis.

GV_SELECTION_PROXIN.jpg

OPTIMAL SELECTION

Optimal Selection to, stworzona na podstawie wybranych produktów z pakietu GV Design, najbardziej przystępna oferta, która zostanie doceniona przez fanów funkcjonalności i niekrzykliwego szyku. Ta przemyślana selekcja poniższych produktów to gwarancja dobrej jakości i prostej elegancji.

DANE KONTAKTOWE:

Gelerie venis Proxin
Gelerie venis Proxin
bottom of page